Suvepuhkus Vormsil koos käsitööga!


Alustame registreerimist suvistesse õpitubadesse! Meilt saad tellida viltimise, pakutrüki, taimedega värvimise, keraamilise mosaiigi, traditsioonilise puutöö ja vitspunumise kursusi. Kursuse tutvustused leiad jaotuse “Õpitoad” alt.

Kui soovite mõnega neist tehnikatest põhjalikumalt tutvuda , siis varuge aega vähemalt kaks päeva. Meie juures on olmetingimused esialgu lihtsad, kuid selle kompenseerib saadavate oskuste pagas ja Vormsi saare puhas ning puutumata loodus. Õpitoa hind sõltub kestusest, osalejate arvust, teie soovidest majutusele ja toitlustamisele  ning kursusel kasutatavate materjalide hulgast. Küsi hinnapakkumist: ltomasberg@yahoo.com.
Soovi korral tulevad meie juhendajad õpetama ka Teie juurde!

Puutöötoa praktikum

Puutöötoa praktikum

Kersleti ateljee saali on suveperioodil võimalus kasutada seminaride, kontsertite või koosviibimiste läbiviimiseks. Meil on kolmkümmend istekohta ning võimalus tellida suupisteid ja kohvi.

Hiiukandle festivali vabalava kontsert

Hiiukandle festivali vabalava kontsert

About Kersleti ateljee

Kersleti ateljee töötab Vormsi saarel, Kersleti küla endises Palvemajas, kus toimetavad tekstiili poolel Liisa Tomasberg ja puidu alal Andres Koidu. Meie peamised eesmärgid on: hääbuvate oskuste, kunsti- ja käsitöötehnikate elustamine ning sälitamine. Kohaliku pärandi uurimine, taastamine, säilitamine, kaitsmine ja tutvustamine, selle tähtsustamine piirkondliku konkurentsivõime tõstmisel ja uute väljundite leidmisel. Omandatud teadmiste rakendamine autoriloomingus, traditsioonilistel võtetel põhineva disaini valmistamisel ning kohalikul toorainel põhineval mahetoodangus. Kohaliku tooraine säästlik kasutamine loovtööstuses: ümbruskonnas leiduvate käsitöömaterjalide ja loodusliku tooraine katsetamine ning tehnoloogiate uurimine ja juurutamine (puit, naturaalsed kiud, savi, loodussaadused, mahepõllumajandussaadused). Meie juures toimuvad õpikojad, koolitused, seminarid, laagrid, näitused, kontserdid, etendused. Ateljee pakub praktikat erialaõppeasutuste õpilastele, resideerumisvõimalust loomeiinimestele, tootearenduse- ja meile tuttavate pärandtehnoloogiate-alast nõustamist.
Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.