Äsja lõppes meie juures korvide punumine ja varsti algab villamöll!


Elle korv

Elle korv

Tänan kõiki, kes osalesid Kersleti ateljees toimunud Margus Rebase korvipunumise meistriklassis. Siin oli palju lapsi, koeri ja punujaid. Kõik ühe asja eest väljas, et ikka saaks parem korv!
Aitäh, teiega oli tore ja õpetlik olla!
Peatse kohtumiseni minu villatööde meistriklassis, mis algab juba 16. augustil. On veel paar vaba kohta mandrilt tulijaile ja mitmeid vabu kohti saareelanikele.
Teie Liisa

About Kersleti ateljee

Kersleti ateljee töötab Vormsi saarel, Kersleti küla endises Palvemajas, kus toimetavad tekstiili poolel Liisa Tomasberg ja puidu alal Andres Koidu. Meie peamised eesmärgid on: hääbuvate oskuste, kunsti- ja käsitöötehnikate elustamine ning sälitamine. Kohaliku pärandi uurimine, taastamine, säilitamine, kaitsmine ja tutvustamine, selle tähtsustamine piirkondliku konkurentsivõime tõstmisel ja uute väljundite leidmisel. Omandatud teadmiste rakendamine autoriloomingus, traditsioonilistel võtetel põhineva disaini valmistamisel ning kohalikul toorainel põhineval mahetoodangus. Kohaliku tooraine säästlik kasutamine loovtööstuses: ümbruskonnas leiduvate käsitöömaterjalide ja loodusliku tooraine katsetamine ning tehnoloogiate uurimine ja juurutamine (puit, naturaalsed kiud, savi, loodussaadused, mahepõllumajandussaadused). Meie juures toimuvad õpikojad, koolitused, seminarid, laagrid, näitused, kontserdid, etendused. Ateljee pakub praktikat erialaõppeasutuste õpilastele, resideerumisvõimalust loomeiinimestele, tootearenduse- ja meile tuttavate pärandtehnoloogiate-alast nõustamist.
Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.